(0432) 52-46-14
Вінницька область

Новини підприємства

Шановні жінки! Від імені чоловічого колективу ДП «Вінницький ЕТЦ» і від себе особисто сердечно поздоровляю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!
Проект спільного наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» (дал
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Під час зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації Голова Держпраці Роман Чернега зупинився на особливостях проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці. Участь у зустрічі також взяв Юрій Кузовой – Ге
Під час засідання колегії Державної служби України з питань праці, яке відбулося 27 лютого 2018 року, члени колегії, посадовці центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств, які відносяться до сфери управління Держпраці, проаналіз
Сектором навчально-методичної роботи ДП «Вінницький ЕТЦ», було організовано і проведено навчання працівників ТОВ "Хмільницький завод СЗМ "МОЛОЧНИЙ ВІЗИТ" із Правил безпеки при зберіганні, перевезенні та застосуванні сильнодіючих отруйних речовин.
ДП «ГНМЦ» 21-23 БЕРЕЗНЯ 2018 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2017».
У рамках проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», який реалізовує Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці, Голова Держпраці Роман Чернега провів робочі зустрічі з міжнародним кон
Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями темперний режим коливатиметься близько 0°, хмарно з проясненнями, можливі невеликі опади.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.