(0432) 55-28-31
Вінницька область

Відбулась розширена робоча нарада з представниками територіальних управлінь Держпраці та державної митної служби України

Відбулась розширена робоча нарада з представниками територіальних управлінь Держпраці  та державної митної служби України

28 січня, перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець прийняв участь у розширеній робочій нараді «Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», що відбулась у приміщенні Вінницької митниці.

Від Управління Держпраці також на заході були присутні заступник начальника відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг С.М. Яропуд та головний державний інспектор Н.В. Совик.

Захід відбувся у режимі відеоконференцзв’язку з представниками територіальних органів Державної служби України з питань праці та Державної митної служби України.

Метою зустрічі є обговорення питання повної взаємодії Держпраці та Державної митної служби України у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції. Зокрема питання призупинення митного оформлення нехарчової продукції, що пов’язано  з наданням органами ринкового нагляду (у межах терміну призупинення митного оформлення), офіційних листів щодо необхідності проведення перевірки нехарчової продукції упродовж термінів, передбачених законодавством.

На завершення заходу, учасники наради обговорили ряд актуальних питань за спільним напрямком роботи.

Інформаційно:

Нещодавно між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Вінницькою митницею підписано Меморандум про співробітництво та партнерство у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції. Метою підписання угоди є координування дій з метою недопущення ввезення на територію України та поширення на вітчизняному ринку нехарчової продукції, яка становить серйозний ризик суспільним інтересам.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.