(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

У 2019 році приділили увагу питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та зниження виробничого травматизму.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера під час виступу зазначив, що Україна давно потребує змін у трудовому законодавстві.
Україна відповідно до вимог Конвенції МОП, взяла на себе зобов’язання регулярно збирати, обробляти й публікувати основні статистичні дані щодо праці.
Гаєв представив державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергія Дисюка.
Зеленський підписав закони, які запроваджують обов’язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій.
В Україні проходить всесвітній день дій за достойну працю під гаслом: «Інвестиції у сферу догляду для забезпечення гендерної рівності»
У ході наради було наголошено на чіткому дотриманні вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт.
Програма семінару складалась з інформації щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.
Хай знає весь світ про казкову країну, Де синєє небо та жовті поля. Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, любима земля. За День Незалежності!
22 серпня 2019 року начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці Олександр Волинець взяв участь у виїзній семінар-нараді страхових експертів з охорони праці, яку провів відділ профілактики страх
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.