(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Під час засідання колегії Державної служби України з питань праці, яке відбулося 27 лютого 2018 року, члени колегії, посадовці центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств, які відносяться до сфери управління Держпраці, проаналіз
Сектором навчально-методичної роботи ДП «Вінницький ЕТЦ», було організовано і проведено навчання працівників ТОВ "Хмільницький завод СЗМ "МОЛОЧНИЙ ВІЗИТ" із Правил безпеки при зберіганні, перевезенні та застосуванні сильнодіючих отруйних речовин.
ДП «ГНМЦ» 21-23 БЕРЕЗНЯ 2018 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2017».
У рамках проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», який реалізовує Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці, Голова Держпраці Роман Чернега провів робочі зустрічі з міжнародним кон
Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями темперний режим коливатиметься близько 0°, хмарно з проясненнями, можливі невеликі опади.
Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 7373 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення пенсійної справедливості)».
Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2017 році.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» організовує 15 березня 2018 року Всеукраїнський «круглий стіл», з метою обговорення актуальних питань організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає порівняльні дані щодо заборгованості із виплати заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.