(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Були порушені питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відповідальності роботодавців за порушення законодавства.
Дорогі вінничани! Сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком! Бажаемо міцного здоров′я, щастя, добра, достатку, миру і щедрої долі.
У 2019 році приділили увагу питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та зниження виробничого травматизму.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера під час виступу зазначив, що Україна давно потребує змін у трудовому законодавстві.
Україна відповідно до вимог Конвенції МОП, взяла на себе зобов’язання регулярно збирати, обробляти й публікувати основні статистичні дані щодо праці.
Гаєв представив державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергія Дисюка.
Зеленський підписав закони, які запроваджують обов’язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій.
В Україні проходить всесвітній день дій за достойну працю під гаслом: «Інвестиції у сферу догляду для забезпечення гендерної рівності»
У ході наради було наголошено на чіткому дотриманні вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт.
Програма семінару складалась з інформації щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.