(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Держпраці здійснює державний контроль за дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення, у тому числі дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.
У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці розпочали низку тренінгів з метою роз’яснення положень директив ЄС з питань безпек
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
24 листопада 2017 року у Міністерстві соціальної політики під головуванням Державного секретаря Мінсоцполітики Віктора Іванкевича відбулися консультації з питань укладення нової колективної угоди на національному рівні, участь у яких взяли представники с
Набрали чинності Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна(z1288-17) затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 20.09.2017 № 1504
У Вінниці цього дня перевірятимуть систему оповіщення. Варто не панікувати. У матеріалі ви знайдете поради, що робити під час сигналу «УВАГА ВСІМ!».
Державна регуляторна служба України своїм наказом від 16.11.2017 № 139 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік (у тому числі Держпраці).
Головний спеціаліст Департаменту праці Держпраці Вадим Бондар розповідає про основні етапи оформлення на роботу.
Шановні українці! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.