(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів. Чинне законодавство не забороняє надання працівнику щорічної відпустки за угодою сторін під час карантину на весь
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних
Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу по дотриманню законодавства про працю, зайнятість населення серед суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність в ТРК «Європейський».
Управлінням Держпраці у Вінницькій області було проведено нформаційні та роз’яснювальні роботи, технічні консультації з працівниками піднаглядових підприємств будівельної галузі.
Зазначена доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) повинна проводитися за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена у переліку до наказу № 768 та у персональному переліку працівників, яким встановлена доп
Прийнято постанову, про єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та проведення планових заходів державного нагляду Державною службою України з питань праці.
Всесвітній день охорони праці присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, що панує у всьому світі.
Наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.