(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Для запобігання розповсюдження вірусу CORVID-19, ДП "Вінницький ЕТЦ" працюватиме у дистанційному режимі. Щодо подальшої роботи підприємства уточнюйте у начальників структурних підрозділів.
Для зниження ризику інфікування коронавірусом рекомендується мити руки з милом або дезінфекційними засобами із вмістом спирту; при кашлі або чханні прикривати рот.
Фахівці надають роз’яснення щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції, а також роздають пам’ятки з рекомендаціями, як уберегтися від цієї хвороби.
Директор Київського центру зайнятості Віктор Білич зазначив, що для того щоб принцип батога та пряника працював, тих, хто виконує законодавчі приписи, потрібно заохочувати.
Були порушені питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відповідальності роботодавців за порушення законодавства.
Дорогі вінничани! Сердечно вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком! Бажаемо міцного здоров′я, щастя, добра, достатку, миру і щедрої долі.
У 2019 році приділили увагу питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та зниження виробничого травматизму.
Т.в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера під час виступу зазначив, що Україна давно потребує змін у трудовому законодавстві.
Україна відповідно до вимог Конвенції МОП, взяла на себе зобов’язання регулярно збирати, обробляти й публікувати основні статистичні дані щодо праці.
Гаєв представив державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергія Дисюка.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.