(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Зеленський підписав закони, які запроваджують обов’язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій.
В Україні проходить всесвітній день дій за достойну працю під гаслом: «Інвестиції у сферу догляду для забезпечення гендерної рівності»
У ході наради було наголошено на чіткому дотриманні вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт.
Програма семінару складалась з інформації щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.
Хай знає весь світ про казкову країну, Де синєє небо та жовті поля. Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, любима земля. За День Незалежності!
22 серпня 2019 року начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці Олександр Волинець взяв участь у виїзній семінар-нараді страхових експертів з охорони праці, яку провів відділ профілактики страх
Запропоновано провести відповідні заходи у всіх районах та містах обласного значення області. В рамках цієї кампанії планується розповсюдження інформаційної продукції з питань протидії торгівлі людьми.
Превентивні заходи проводились у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості за участі посадових осіб філії.
Переможцями конкурсу не можуть бути визнані підприємства, до яких у звітному періоді були застосовані штрафні санкції за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.
Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, що пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», мають тривати протягом 2019 року й охопити якомога більшу частину працюючих громадян і всі без винятку сфери економічної діяльності.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.