(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Зазначена доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) повинна проводитися за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена у переліку до наказу № 768 та у персональному переліку працівників, яким встановлена доп
Прийнято постанову, про єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та проведення планових заходів державного нагляду Державною службою України з питань праці.
Всесвітній день охорони праці присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, що панує у всьому світі.
Наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.
Для запобігання розповсюдження вірусу CORVID-19, ДП "Вінницький ЕТЦ" працюватиме у дистанційному режимі. Щодо подальшої роботи підприємства уточнюйте у начальників структурних підрозділів.
Для зниження ризику інфікування коронавірусом рекомендується мити руки з милом або дезінфекційними засобами із вмістом спирту; при кашлі або чханні прикривати рот.
Фахівці надають роз’яснення щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції, а також роздають пам’ятки з рекомендаціями, як уберегтися від цієї хвороби.
Директор Київського центру зайнятості Віктор Білич зазначив, що для того щоб принцип батога та пряника працював, тих, хто виконує законодавчі приписи, потрібно заохочувати.
Були порушені питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відповідальності роботодавців за порушення законодавства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.