(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В. Марунько 11 вересня 2020 року провів робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та посадові особи Служби взяли участь у нараді, яку організувала Федерація роботодавців України. На заході також були присутні представники Союзу хіміків України, спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» та ви
Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів. Чинне законодавство не забороняє надання працівнику щорічної відпустки за угодою сторін під час карантину на весь
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних
Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу по дотриманню законодавства про працю, зайнятість населення серед суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність в ТРК «Європейський».
Управлінням Держпраці у Вінницькій області було проведено нформаційні та роз’яснювальні роботи, технічні консультації з працівниками піднаглядових підприємств будівельної галузі.
Зазначена доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) повинна проводитися за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена у переліку до наказу № 768 та у персональному переліку працівників, яким встановлена доп
Прийнято постанову, про єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та проведення планових заходів державного нагляду Державною службою України з питань праці.
Всесвітній день охорони праці присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, що панує у всьому світі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.