(0432) 55-28-31
Вінницька область

Новини підприємства

22 серпня 2019 року начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці Олександр Волинець взяв участь у виїзній семінар-нараді страхових експертів з охорони праці, яку провів відділ профілактики страх
Запропоновано провести відповідні заходи у всіх районах та містах обласного значення області. В рамках цієї кампанії планується розповсюдження інформаційної продукції з питань протидії торгівлі людьми.
Превентивні заходи проводились у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості за участі посадових осіб філії.
Переможцями конкурсу не можуть бути визнані підприємства, до яких у звітному періоді були застосовані штрафні санкції за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.
Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, що пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», мають тривати протягом 2019 року й охопити якомога більшу частину працюючих громадян і всі без винятку сфери економічної діяльності.
У ході навчання обговорили перелік документів, які підлягають перевірці при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та заходи впливу при виявленні порушень законодавства про працю та зайнятість.
Головний державний інспектор Андрій Романенко наголосив на необхідності виконання вимог організаційних та технічних заходів безпеки при виконанні робіт в електроустановках до і вище 1000 В, а семе, виконання «Правил безпечної експлуатації електроустаново
З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків в області було проведено пона
Завдяки конкурсу діти проявляють свої творчі здібності й обдарування, цікавляться майбутньою професією, дізнаються про те, що таке безпечна здорова праця.
На 2019 рік випаде безліч дат, у які українці зможуть відпочити в середині робочого тижня або прихопити зайві добу відпочинку до вікенду. У новому календарному році в якості «червоних днів» виділені офіційні загальнодержавні, релігійні та міжнародні свят
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.