(0432) 55-28-31
Вінницька область

День Незалежності України! За нашу казкову країну!

День Незалежності України! За нашу казкову країну!

День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життя заради мирного неба.

З нагоди святкування Дня Незалежності України Вихідні у серпні: як відпочиватимуть українці на День Незалежності України 24 серпня у найбільших містах проведуть низку цікавих заходів – від військової ходи, музичних фестивалів та концертів до яскравих флешмобів.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов′язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

«Ми починаємо День Незалежності з місця, де заради збереження нашої незалежності найкращі сини та доньки України віддали своє життя і своє майбутнє. І сьогодні наше майбутнє каже їм усім «Дякую». Вічна пам′ять загиблим», — сказав Володимир Зеленський.

Президент з дружиною покладали квіти біля Хреста на алеї Героїв Небесної Сотні, а після підняття Державного прапора та виконання Гімну Володимир привітав земляків з 28-ю річницею Незалежності. Він заявив, що для України цей день є найважливішим.

«У цей важливий день ми віримо, що в українському календарі скоро з’явиться інша, не менш знакова дата. Конкретне число і місяць — неважливі. Бо це буде день, коли настане мир. Ми різні. Але єдині. Мусимо бути єдині, бо тільки тоді ми сильні. Мусимо зрозуміти, що розраховувати маємо тільки на себе. Не сваритися через минуле, а об’єднатися заради майбутнього. Україномовні та російськомовні, незалежно від віку, статі, віросповідання – бути єдиним народом. Не на плакатах, не в гаслах, а ось тут. У кожного в серці. Ми повинні рухатися вперед, разом будувати країну, разом робити неможливе», — підкреслив Глава держави.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.