(0432) 55-28-31
Вінницька область

До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Управління Держпраці у Вінницькій області  доводить до відома суб’єктів господарювання інформацію про введення в дію «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 № 62 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2018 р. за № 244/31696.

«Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» набули чинності 11 квітня 2018 року.

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (далі – обладнання), а також установлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яке роботодавцем повинно підтримуватися на рівні, зазначеному в цих Правилах та інших нормативно-правових актах з охорони та гігієни праці, під час його використання.

Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує на неухильному дотриманні суб’єктами господарювання вимог охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.