(0432) 55-28-31
Вінницька область

КЕРІВНИЦТВО КНП «ЦПМСД СТРИЖАВСЬКОЇ ОТГ» ПОІНФОРМОВАНО ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ДОДЕРЖАННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ МЕДПРАЦІВНИКІВ

КЕРІВНИЦТВО КНП «ЦПМСД СТРИЖАВСЬКОЇ ОТГ» ПОІНФОРМОВАНО ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ДОДЕРЖАННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ МЕДПРАЦІВНИКІВ

З метою недопущення порушення трудових прав медичних працівників, на Вінниччині продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота серед закладів охорони здоров’я регіону.

Сьогодні, 23 лютого, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області відвідали колектив КНП  «ЦПМСД СТРИЖАВСЬКОЇ ОТГ».

Під час зустрічі обговорено зміни в оплаті праці медичних працівників закладів охорони здоров’я та наголошено на недопущенні фактів примусу працівників до написання заяв про переведення на роботу на умовах неповного робочого часу.

Зокрема, посадовці Управління Держпраці зазначили, що у випадках, коли медпрацівнику буде встановлено неповний робочий день/тиждень або працівник не у повному обсязі виконуватиме затверджену норму тривалості робочого часу, оплата праці здійснюватиметься із встановленого зазначеною Постановою КМУ розміру пропорційно до відпрацьованого часу.

На завершення заходу, наголошено на відповідальності, що загрожує тим роботодавцям, які недотримуватимуться вимог вищезазначеної Постанови та припускатимуться примусового переведення медичних працівників на неповний робочий час.

Наразі, превентивні заходи з приводу недопущення порушення трудових прав медичних працівників проведено у 132 закладах охорони здоровя Вінницької області. Інформаційно-роз’яснювальна  робота продовжується.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.