(0432) 55-28-31
Вінницька область

Міське комунальне підприємство «ЖЕК — 3» не належно контролює виконання робіт по перевірці димових та вентиляційних каналів

В управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області надійшло звернення від мешканки житлового будинку №7 по вул. Червоних Партизан міста Вінниці Харжевської В.В. Жінка скаржилась на те, що працівники міського комунального підприємства «ЖЕК — 3» не якісно виконують свою роботу щодо перевірки димових та вентиляційних каналів житлового будинку. У своєму зверненні скаржниця зазначила, що працівники ЖЕКу «перевіряють з допомогою папірців та сірників і примушують мешканців розписуватись у сумнівних списках».

Управлінням Держгірпромнагляду по Вінницькій області було проведено позапланову перевірку міського комунального підприємства «ЖЕК — 3» щодо виконання робіт по перевірці димових та вентиляційних каналів житлового будинку №7 по вул. Червоних Партизан та встановлено, що роботи по перевірці димових та вентиляційних каналів житлового будинку було виконано спеціалізованим підприємством МКП «АДС» м. Вінниця (про що є відповідна угода з МКП «ЖЕК-3»), яке порушило вимоги нормативних актів з промислової безпеки та охорони праці щодо обсягів проведення перевірки каналів. Крім того не проведено інструментальну перевірку тяги та прочистки димових та вентиляційних каналів житлового будинку №7 по вул.. Червоних Партизан.

МКП «ЖЕК-3» не забезпечило належного контролю за якістю виконаних робіт по перевірці каналів. А від так, посадових осіб, які допустили виявлені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності. Управління Держгірпромнагляду по Вінницькій олбасті зобов’язало МКП «ЖЕК-3» провести позачергову перевірку димових та вентиляційних каналів житлового будинку №7 по вул. Червоних Партизан.

Прес-служба управління

Держгірпромнагляду по Вінницькій області

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.