(0432) 52-46-14
Вінницька область

На підприємстві «Хліб на щастя» зупинено роботу млина

Під час проведення планової щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці у фермерському господарстві «Хліб на щастя» смт. Тиврів було виявлено численні порушення, які створювали загрозу життю та здоров’ю працівників.

При перевірці було встановлено, що пасова передача пристрою для розвантаження зерна в млині не огороджені надійно захисним кожухом, не огороджене муфта приводу млину АВМ-7, не проводиться технічний огляд будівель, споруд, інженерних мереж, не проведена атестація робочих місць працівників пекарні та млину, працівники господарства не пройшли періодичних медичних оглядів та не в повному обсязі забезпечені спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту. А господарство взагалі не отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

А відтак, заборонено експлуатацію приводу млину АВМ-7, що призвело до зупинки млина та заборонено експлуатацію пристрою для розвантаження зерна в млині.

Прес-служба теруправлінняДержгірпромнагляду у Вінницькій області

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.