(0432) 55-28-31
Вінницька область

Начальника городского коммунального предприятия ЖЭК №12 привлекли к административной ответственности

29 порушення виявили інспектори теруправління під час планової всебічної перевірки стану охорони праці у Вінницькому міському комунальному підприємстві ЖЕК №12, яка проходила з 11 по 14 січня 2010 року. Начальника ЖЕКу Валерія Мальченко притягнуто до адміністративної відповідальності за те, що він не забезпечив безпечну експлуатацію ліфтів у житлових будинках. Інспектори теруправління призупинили роботу двох ліфтів.

Крім того не на всі житлові будинки складено реєстри нумерації димових та вентиляційних каналів, не проведено обстеження каналів після проведення їх ремонтів у житлових будинках №43, №43а по вул. Стельмаха; не складений у ЖЕКу №12 і експлуатаційний паспорт на газове господарство; при транспортуванні балонів з газами не встановлюються заглушки на бокових штуцерах вентилів; не проводиться чистка та огляд електроустановок один раз на три місяці; використовуються манометри, в яких відсутня пломба або клеймо; допускаються до роботи працівники, що не пройшли періодичних медичних оглядів.

Комісія, що проводила комплексну перевірку визнала організацію роботи та функціонування системи управління охороною праці як таке, що потребує покращення. Начальнику ЖЕК№12 видано приписи що до усунення всіх порушень, вказаних у них.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.