(0432) 55-28-31
Вінницька область

Оприлюднено для обговорення проект розпорядження Кабміну України

Оприлюднено для обговорення проект розпорядження Кабміну України

Оприлюднено для обговорення проект розпорядження Кабміну України

 

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації» розроблений Державною службою України з питань праці з метою створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації права працівників на безпечні та здорові умови праці.

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;  e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 284-39-07.

Проект розпорядження оприлюднений шляхом розміщення на офіційному сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність»).

Проект розпорядження

Концепція

План заходів

Пояснювальна записка

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.