(0432) 55-28-31
Вінницька область

Підприємство машинобудівної галузі отримало технічну консультацію фахівців Управління з питань охорони праці

Підприємство машинобудівної галузі отримало технічну консультацію фахівців Управління з питань охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області здійснили інформаційне відвідування підприємства машинобудівної галузі, у ході якого керівнику та працівникам розповіли про зміни у законодавстві та необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Особливу увагу відповідальних осіб зосереджено на необхідності:

-        Утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються;

-        Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт із застосуванням ручного електрифікованого інструменту;

-        Дотримання вимог безпеки під час виконання ковальсько-пресових робіт тощо.

Разом з тим, працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Також, під час заходу, представникам підприємства розповіли про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.