(0432) 55-28-31
Вінницька область

Погоджено план розвитку гірничих робіт ТОВ «Демидівський граніт»

Погоджено план розвитку гірничих робіт ТОВ «Демидівський граніт»

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт і планів видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області.

14 грудня 2020 року за участі першого заступника начальника Управління Володимира Боковця та завідувача сектору гірничого нагляду Олександра Прущака розглянуто та погоджено план розвитку гірничих робіт Демидівського родовища гранітів ТОВ «Демидівський граніт».

Під час розгляду обговорювали питання основних показників розробки родовищ та стан виконання протокольних рішень. Увагу також зосередили на організаційних та технічних заходах з безпеки праці, що розробляються в проектах організації будівництва і в проектах виконання робіт, організації безпеки на робочих місцях. Наголосили про співпрацю замовників і підрядників щодо контролю дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Також розглянуто комплексні заходи із поліпшення стану охорони праці підприємств на наступний рік та плани щодо вдосконалення роботи із попередження травматизму на виробництві.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.