(0432) 55-28-31
Вінницька область

Привлечены к административной ответственности двух должностных лиц ОАО «Бершадьмолоко»

28 порушень виявили інспектори теруправління під час планової всебічної перевірки стану охорони праці на ПАТ «Бершадьмолоко», яке знаходиться в с. Флорино Бершадського району, яка проходила наприкінці грудня 2009 року.

На підприємстві зупинено роботу 6 одиниць техніки та устаткування, а двох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

ПАТ «Бершадьмолоко» працює без дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки. Крім того, на підприємстві не забезпечено функціонування системи управління охороною праці, а відтак багато чинників, які можуть призвести до травмування та загибелі працівників.

Так на ПАТ «Бершадьмолоко» не проведено випробування компресора, не заземлено частину металевих ящиків пускорегулюючої апаратури електроустановок, до роботи допущено працівників, які не пройшли інструктажу з електробезпеки. Вистачає порушень щодо експлуатації парових котлів: не всі манометри пройшли перевірку з встановленням тавра або пломби відповідно до порядку, передбаченого Держстандартом України, на вході води в економайзер і на виході з нього не встановлені прилади для вимірювання температури живильної води, не видаються наряди-допуски на допуск працівників у середину котлів при проведені оглядів та ремонтів.

За результатами перевірки проведено підсумкову нараду з працівниками ПАТ «Бершадьмолоко» щодо забезпечення дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.