(0432) 55-28-31
Вінницька область

Про переваги задекларованої праці та зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану – інформують фахівці Управління Держпраці

Про переваги задекларованої праці та зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану – інформують фахівці Управління Держпраці

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено інформаційну зустріч із суб’єктом господарювання, що здійснює діяльність у будівельній галузі.

Представникам підприємства надано роз’яснення щодо змін у законодавстві про працю в умовах воєнного стану, а також поінформовано, що з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану, Держпраці розширила сферу реалізації проєкту з надання консультаційної підтримки релокованим та іншим підприємствам, які здійснюють свою діяльність на території України. Отже, відтепер отримати інформаційну підтримку можуть усі суб’єкти господарювання, які мають у цьому потребу.

Під час розмови, особливу увагу акцентовано на офіційному працевлаштуванні. Посадовці наголосили, що тільки задекларована праця є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.  

Фахівці Управління Держпраці надали змістовні роз’яснення щодо усіх питань, які цікавили присутніх, а також повідомили про роботу сервісу «Інтерактивний інспектор», завдяки якому кожен може отримати консультацію з питань законодавства про працю та охорони праці, у зручний спосіб, тим самим забезпечивши дотримання вимог законодавства.

Зокрема, всі бажаючі можуть знайти відповіді на найбільш запитувані питання на інформаційному порталі.

 
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.