(0432) 55-28-31
Вінницька область

Про зміни в трудовому законодавстві та підтримку релокованих підприємств - розповів телеканалу "Вінниччина" керівник Управління Держпраці

Про зміни в трудовому законодавстві та підтримку релокованих підприємств - розповів телеканалу "Вінниччина" керівник Управління Держпраці

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, в ефірі телеканалу «Вінниччина» розповів про релокацію підприємств із зони бойових дій до Вінниччини, особливості законодавства про працю в умовах воєнного стану, а також про інформаційні заходи, яких вживають фахівці Управління Держпраці, аби уникнути випадків торгівлі людьми.

Управління Держпраці у Вінницькій області активно долучилось до проєкту Держпраці щодо надання консультаційної підтримки підприємствам, які перемістили свій бізнес на територію Вінницької області.

Як зазначив Володимир Марунько, наразі 13 підприємств виявили бажання розмістити своє виробництво на теренах Вінниччини. Посадові особи Управління Держпраці, у межах своєї компетенції, надають увесь необхідний консультаційний супровід підприємствам, які через активні бойові дії вже перемістили свої виробничі потужності на територію Вінницької області, а саме: здійснюють надання консультацій та роз’яснень щодо законодавства про працю, а також практичної та методичної допомоги щодо організації безпечного ведення робіт на підприємстві, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Також, під час розмови, Володимир Марунько поінформував, що з метою недопущення випадків торгівлі людьми, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота, насамперед серед тимчасово переміщених осіб, так як багато з них знаходяться у пошуку роботи. Інспектори праці надають громадянам рекомендації, як уникнути потрапляння до трудового рабства. Зокрема, фахівці Управління Держпраці надають консультації щодо особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану.

Очільник Управління Держпраці, під час ефіру нагадав глядачам, що наразі активно працює сервіс «Інтерактивний інспектор», скориставшись яким, можна отримати від фахівців Управління Держпраці відповіді на усі питання стосовно трудового законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.