(0432) 55-28-31
Вінницька область

Продовжується обстеження шкільних котелень та котлів

Продовжується обстеження шкільних котелень та котлів

На замовлення районних відділів освіти в області продовжується експертне обстеження малих котелень та котлів загальноосвітніх шкіл. Працівники відділу котлонагляду ДП «Вінницький ЕТЦ» проводять експертне обстеження у  школах Вінницької області. А саме шкіл Чечельницького та Тростянецького районів. А також тих шкіл Вінницького району, у котельнях яких під час експертизи у 2012 році, були виявленні недоліки.

Обстеження проводиться з метою завчасної підготовки до нового опалювального сезону. Ця робота проводиться систематично аби вчасно виявити та усунути недоліки. Так, під час експертного обстеження котлів в деяких школах було виявлено відсутність запобіжних клапанів на котлі, відсутність манометрів і термометрів на вході у котел, відсутність дренажної арматури та арматур на вході та виході котла. Серед основних порушень, які були виявленні під час обстеження шкільних котелень: відсутність хімводоочистки, захисного кожуха на насосах, зворотніх клапанів після насоса. Майже у всіх котельнях, які працюють на твердому паливі, відсутня система належної вентиляції. Відповідно такі об’єкти отримали негативні висновки. Після усунення виявлених недоліків буде проведена повторна експертиза.

Слід зазначити, що на Вінниччині діє обласна програму «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки», одним із пунктом якої передбачено постійний контроль за роботою котелень у навчальних закладах Вінниччини та виведення котелень шкіл з підвальних приміщень.

 

Прес-служба ДП «Вінницький ЕТЦ»

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.