(0432) 55-28-31
Вінницька область

Робота проведена територіальним управління з 13 по 17 жовтня 2014р.

За поточний тиждень було видано 10 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки.

Проведено аналіз матеріалів нещасних випадків, видані 2 приписи за формою Н-9 щодо проведення повторного розслідування нещасного випадку в зв’язку з тим що розслідування було проведено з порушеннями вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 30.11.2011 року № 1232.

Прийнята участь в роботі комісії по перевірці знань з питань охорони праці в навчальних центрах ТОВ НЦ «МІОН», ДП ТОВ «Синтез Союз», ТОВ «ВО НВК», ДП «НВК ТОВ Дп-Допомога» та інш., перевірили знання у 163 посадових осіб та 150 працівників підприємств області, під час участі в проведені перевірки знань з питань охорони праці в обов’язковому порядку розглядаються питання безпечної і безаварійної роботи в осінньо-зимовий період.

Здійснюється контроль за виконанням державними адміністраціями вимог доручень голови ОДА від 10.04.2014р. № 01.01-11/1886 «Щодо попередження нещасних випадків при експлуатації котельного обладнання» та від 12.08.2014р. № 01.01-11/4328 «Щодо проведення заходів для забезпечення безпечної експлуатації котелень в закладах освіти області та переведення їх на альтернативні види палива» та від 28.03.2014 р. № 01.01-11/11561 «Щодо безпечного виконання комплексу польових робіт у 2014 році». Інформація про стан виконання цих доручень, що надходить в теруправління узагальнюється та аналізується.

Проведений аналіз заборонених рішенням адміністративного суду об’єктів та робіт на підприємствах підконтрольних інспекціям.

Розглянуто та погоджено Робочий проект розробки та гірничотехнічної рекультивації частини Глуховецького родовища первинних каолінів.

Розглянуті матеріали списання запасів з обліку ТОВ «Будматеріалів».

Підготовлена та надана відповідь на Ухвалу Господарського суду Вінницької області щодо видачі ТОВ «Поділля-вибух» рішень на право проведення вибухових робіт.

Розглянуто та зареєстровано 6 проектів на будівництво і реконструкцію систем газопостачання.

Розглянуто 23 повідомлення про результати ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки.

Проводиться технічне розслідування аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, що сталась 06.10.2014 р. по вул. Карла Маркса в с. Деребчин Шаргородського району.

Проведена нарада з посадовими особами АНВП «Візит» Хмільницького району на якій розглянуті питання стану охорони праці та промислової безпеки на підприємстві, намічені заходи щодо недопущення випадків виробничого травматизму, обговорені питання безпечної роботи під осіньо-польвих робіт та в осінньо-зимовий період.

Планові та позапланові перевірки стану промислової безпеки та охорони праці не проводились, в зв’язку з їх обмеженням відповідно до Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.