(0432) 55-28-31
Вінницька область

СТОВ «Агрофірма — Вахнівка» працювало без дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки

Під час перевірки СТОВ «Агрофірма — Вахнівка», що у селі Лемешівка Калинівського району було виявлено, що підприємство не отримало дозвіл у теруправлінні Держгірпромнагляду у Вінницькій області на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Крім того, було виявлено й інші порушення з охорони праці, які могли призвести до травмування та загибелі працівників.

На підприємстві не проведена атестація робочих місць. У зерноскладі експлуатувалися два зернонавантажувачі ЗМ-30 та зернонавантажувач ЗМ-60 без захисних огороджень пасової та ланцюгової передач.

Працівники підприємства не в повному обсязі забезпечені спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту.

Про яке дотримання нормативно-правових актів з охорони праці може йти мова, коли сам директор підприємства не пройшов навчання і перевірку знань з питань охорони праці.

За допущенні порушення та нехтування вимогами нормативно-правових актів з охорони праці керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності та видано припис з переліком порушень, які необхідно усунути.

 

 

 

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду

у Вінницькій області

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.