(0432) 55-28-31
Вінницька область

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

11 вересня 2020 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Особливу увагу приділено питанням профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19. Володимир Марунько нагадав, що Вінницю, Козятин і Вінницький район вже віднесено до "помаранчевої" зони, і закликав працівників Управління бути обачними, спостерігати за станом власного здоров’я, а також дотримуватись усіх рекомендацій медиків щодо профілактики захворювання.

Підбиваючи підсумки виконаної роботи, Володимир Марунько звернув увагу інспекторів праці на необхідність активізувати роботу із суб’єктами господарювання щодо недопущення використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин. І це не лише інспекційні відвідування, а й превентивні заходи, під час яких акцентувати на обов’язковість оформлення трудових відносин та на додержанні умов трудового договору.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.