(0432) 55-28-31
Вінницька область

Вінниччина: Управління Держпраці спільно з Ямпільським центром зайнятості провели робочу нараду щодо легалізації праці

Вінниччина: Управління Держпраці спільно з Ямпільським центром зайнятості провели робочу нараду щодо легалізації праці

На Вінниччині посадові особи Держпраці продовжують проводити позапланові заходи державного нагляду суб’єктів господарювання з метою контролю додержання законодавства про працю.

Так, інспекторами праці проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних робіт у одній із мереж автозаправних станцій регіону.

Працівниками Держпраці  проводяться відвідування роботодавців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, сприяння підвищення обізнаності щодо проблеми незадекларованої праці.

Зокрема, працівникам АЗС було роз’яснено переваги офіційного працевлаштування, а саме -  регулярне отримання заробітної плати; страхування на випадок безробіття; страхування на випадок тимчасової непрацездатності та організація роботодавцем безпечних та здорових умов праці.

Наразі, в області триває посилена інспекційна кампанія, націлена на мінімізацію незадекларованої праці у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

Нагадуємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.