(0432) 55-28-31
Вінницька область

На Вінниччині активно триває інформаційна кампанія Держпраці «Виходь на світло»

На Вінниччині активно триває інформаційна кампанія Держпраці «Виходь на світло»

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018р. №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», Державна служба України з питань праці проводить національну інформаційно-роз’яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці для працівників та роботодавців під назвою «Виходь на світло».

Даний проєкт спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками!

Управління Держпраці у Вінницькій області активно підтримує дану інформаційну кампанію. Інспектори праці регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальні роботи з суб’єктами господарювання, інформуючи про ризики неоформлених трудових відносин, а також з працівниками, вказуючи їм на переваги офіційного працевлаштування.

Зокрема, на телебаченні та радіо Вінниччини активно транслюються відео- та аудіоролики з соціальною рекламою «Виходь на світло», з метою підвищення рівня обізнаності громадян про переваги задекларованої та ризики незадекларованої праці. Також, на зупинках громадського транспорту м. Вінниці встановлені банери в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло».

Ми маємо на меті максимально поінформувати працівників, роботодавців, а також, студентську молодь, про те, що задекларована праця – це захищені трудові і соціальні права, гідні та безпечні умови праці, в той час, коли незадекларована праця несе величезні ризики не лише для працівників, в також для роботодавців!

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.