(0432) 55-28-31
Вінницька область

Заборонено експлуатацію повітряної лінії електропередач до села Дубрівка Хмільникського району

Під час проведення позапланової перевірки СО «Хмільницькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» було заборонено експлуатацію повітряної лінії електропередач від КТП-90 до села Дубрівка.

Нагадаємо, що 5 вересня під час відновлення електропостачання одному з мешканців села Дубрівка Хмільницького району був смертельно уражений електричним струмом елелектромонтер, а відтак на підприємстві проведено позапланову перевірку виконання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

У ході перевірки було виявлено грубі порушення, які могли привезти до травмування та загибелі працівників, а саме: руйнування ізоляторів на п’яти опорах ПЛ — 10 кВ, на двох опорах обірвано заземлюючий спуск, лінійні проводи повітряної лінії електропередач не відповідають вимогам нормативних актів з охорон праці (не є безпечними при експлуатації), електрообладнання на трансформаторних підстанціях не захищено від грозових перенапруг. Виявлено чисельні порушення і при перевірці ремонтно-експлуатаційних бригад підприємства. Слід зазначити, що СО «Хмільницькі ЕМ» працювало без дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Прес-служба тер управління Держгірпромнагляду

у Вінницькій області

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.