(0432) 55-28-31
Вінницька область

Завершено всебічну перевірку стану охорони праці на Ладижинській ТЕС

20 вересня завершилась всебічна перевірка стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка проводилась згідно з графіком роботи теруправління з 9 по 20 вересня. Результати перевірки були розглянуті на колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

 ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» одна з найпотужніших теплових електростанції в Україні, на якій працює 1789 робітників. Підприємством експлуатуються повітряні лінії електропередач 330 кВ, 110 кВ, 10 кВ, 6 кВ, 0,4 кВ, кабельні лінії 10кВ, 6 кВ, 0,4 кВ, ТП — 10/0,4кВ, ВРП 220/110, ВРП 35/10, 6 енергоблоків, вантажопідйомні крани, ліфти, посудини, що працюють під тиском та інше.

На Ладижинській ТЕС створені відповідні служби, призначені відповідальні особи за експлуатацію електрообладнання, газових мереж, котелень, ліфтового господарства. Розроблено положення, інструкції та інші акти з охорони праці, що діють у межах підприємства. На підприємстві впроваджена та функціонує система управління охороною праці. Служба охорони праці забезпечує вирішення питань охорони праці. Впродовж 2012-2013 років на підприємстві не було нещасних випадків пов’язаних з виробництвом.

Однак, під час всебічної перевірки було виявлено цілу низку порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Були виявленні порушення при експлуатаціїелектрообладнання, котлів та посудин, що працюють під тиском, автотранспорту, котелень, газового та ліфтового господарств. Також були виявленні порушення при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації автотранспорту.

Мають місце порушення щодо проведення навчань, інструктажів і перевірки знань відповідальних осіб та працівників в в’язку з ведення в дію нових нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Керівнику підприємства видано приписи на усунення порушень. Всього під час перевірки було виявлено 165 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, частину з яких було усунуто в ході перевірки. За допущені порушення вимог нормативно-правових актив з охорони праці та промислової безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб.

Прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду

у Вінницькій області

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.